Jak naświetlić sito w sitodruku?

Krótki poradnik odnośnie narzędzi potrzebnych do naświetlenia Twego wzoru na sicie, byś mógł drukować to czego tylko zapragniesz w fantastycznych kolorach na każdym rodzaju wybranego przez Ciebie podłoża jak np:  bawełniana koszulka, papier do grafik, karton / tektura opakowaniowa, artykuły z plastiku, szkła i drewna.

czytaj całość »
Jak zrobić własny nadruk na koszulce?

To pytanie zadaje sobie wiele osób,  które marzą o znakowaniu odzieży szytej w domu (private label) lub zwyczajnie mają świetny pomysł własną, unikalną koszulkę. Jest wiele firm lokalnych, które mogą wykonać nam nadruki na odzieży. Można też wykonać takie nadruki samemu w domu, garażu lub piwnicy. Poniżej opiszę Wam jak to zrobić i ile to kosztuje?

Technika, która fajnie sprawdza się w druku na tkaninach i w podstawowym zakresie nie wymaga od nas wielkich nakładów pieniężnych jest SITODRUK. - A co to takiego? -... A jest to sito (rama z napiętą siatką), w którym cześć oczek jest czasowo zaklejonych, a część wolnych - do sita nakładamy gęstą farbę i przeciskamy ją przy użyciu rakla (rączka z gumą) przez nie na podłoże, czyli naszą koszulkę. Oczka odblokowane stanowią wzór, przez który przechodzi farba i odbija się na zadrukowywanej tkaninie. Wydruk podsuszamy i mamy koszulkę z własnym wzorem! Proste? -Nie?. To zaraz uprościmy :) !

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl