Wersje językowe
Promocje
Sitostwór Czterogłowy Stolik Do Druku 4 Kolory Karuzela
Sitostwór Czterogłowy Stolik Do Druku 4 Kolory Karuzela

890,00 zł

Cena regularna: 1 150,00 zł

Najniższa cena: 890,00 zł

723,58 zł

Cena regularna: 934,96 zł

Najniższa cena: 723,58 zł
szt.
O nas

Misja to mocne słowo, ale TAK – wierzymy, że sitofach.pl ma dużo do zrobienia!

Wierzymy, że sitodruk jest pomostem działań twórczych do wychodzenia z kreatywnością i sztuką do ludzi. Poprzez zdobienie odzieży, druk grafik i plakatów staramy się pokazywać artystyczną i użyteczna stronę Sitodruku. Odczarowujemy tą technikę, dostarczamy wiedzę, farby i narzędzia do rozpoczęcia przygody z sitem w warunkach domowych i studyjnych.

Działamy rodzinnie z Podlasia (jeszcze zanim stało się to modne; ), ale tak naprawdę w misji tej towarzyszą nam liczni Artyści, Zajawkowicze i Klienci z wielu zakątków kraju. Jesteśmy Wam wszystkim niezmiernie wdzięczni.

Sklep  SITOFACH© powstał z potrzeby popularyzacji techniki sitodruku - idealnej metody do nadruków reklamowych na wszelkiego rodzaju materiałach, oraz twórczej ekspresji artystycznej.

Swoja przygodę z sitodrukiem rozpoczęliśmy z chęci tworzenia krótkich serii aplikacji artystycznych na tkaninach. Odkrywając tą technikę i ucząc się jej odkryliśmy przy okazji, że nie jest to najtańsze hobby. Z tego powodu zaczęliśmy szukać zagranicznych dostawców materiałów do sitodruku, którzy nie idą na kompromisy jakościowe, a przy odpowiednio dużych zakupach są w stanie zagwarantować nam rozsądną cenę na swoje produkty. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować naszym Klientom wysoka jakość siatek do sitodruku, gum raklowych, uchwytów, ramek itp. w konkurencyjnych cenach. Zdobyliśmy zaufanie zarówno entuzjastów sitodruku autorskiego oraz profesjonalistów zajmujących się sitodrukiem przemysłowym.

/Ekipa SitoFacha    https://sitofach.pl

 

Arty Sp. z o.o.

al. Jana Pawła II 43A/37B, 01-001 Warszawa

NIP: 5272964223; kapitał: 5000 zł

Infolinia:(+48) 579.646.751

sitodruk rodzinnie

 

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl