Opalarka Pistoletowa

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 87,00 zł 87.00
Cena netto: 70,73 zł
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Opalarka pistoletowa

Elektryczna opalarka pistoletowa do utrwalania druku sitowego poprzez nawiew rozgrzanym powietrzem.

Zastosowanie i sposób użycia:

  • W celu utrwalenia nadruku wykonanego przy użyciu farb wodnych na tekstyliach należy przygotować materiał z wydrukowanym motywem poprzez rozłożenie go na płaskiej, twardej, odpornej na temperaturę powierzchni.
  • Często wydruk dogrzewa się na blacie roboczym bezpośrednio po zadrukowaniu tkaniny. Pistolet należy ZAWSZE(!) ustawić na pierwszy bieg (niższą temperaturę) i wykonywać szybkie ruchy pistoletem nawiewając gorące powietrze kilkoma podmuchami na nadruk z odległości nie mniejszej niż 10 cm.
  • UWAGA: Powietrze aplikowane z opalarki w przypadku opalania nadruku ze zbyt bliskiej odległości i w sposób ciągły może doprowadzić do nadpalenia włókien materiału, a w sytuacjach skrajnych do pożaru. Czas i odległość podmuchów ogrzewających wydrukowany motyw należy też dostosować do rodzaju materiału, na którym został wydrukowany utrwalany wzór. Szczególnie należy uważać przy podgrzewaniu nadruków na tekstyliach syntetycznych.
  • Moc urządzenia: 1500W.
  • Opalarka posiada dwupoziomową regulację temperatury (350/550°C) i przepływu powietrza (250-500 l/min).

Zestaw zawiera:

  • 1 x dysza stożkowa,
  • 1 x dysza "rybi ogon",
  • dysze jednoczęściowe do ochrony szkła,
  • dodatkowy uchwyt.
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl