CMYK Mieszalne Farby Wodne Zestaw

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 168,00 zł 168.00
Cena netto: 136,59 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Inktorpeda CMYK - Mieszalne Farby Wodne do Sita na Jasne Koszulki i Papier

Zestaw składa się z 4 farb do sitodruku z serii CMYK - C jak cyan (cyjan), M jak magenta, Y jak yellow (żółty), K jak key (czarny). Farny są mieszalne tzn. po połączeniu ich w różnych wariantach i proporcjach otrzymasz inne kolory. Zmieszanie ze sobą wszystkich kolorów daje kolor czarny. Zmieszanie magenty i koloru żółtego daje kolor czerwony, cyanu i koloru żółtego – zielony, a magenty i cyanu – niebieski. Mieszanie barw w różnych proporcjach daje kolory pośrednie. Zestaw Inktorpeda CMYK daje Ci możliwość stworzenia własnego, unikalnego koloru, precyzyjnie dostosowanego do Twoich potrzeb.

  • kolor: niebieski, magenta, żółty, czarny
  • waga netto: 0,5 kg x 4
  • producent: SitoFach
  • max. gęstość siatki w sitodruku: 120T
  • rodzaj farby: Inktorpeda CMYK

Obszar stosowania: Jedynie jasne tkaniny (głownie bawełna), papier, karton.
Właściwości: Inktorpeda CMYK to farby mieszalne o bardzo soczystych kolorach. Są one przeznaczone do druku sitowego, stemplowania i malowania ręcznego na jasnych tkaninach i na papierze/kartonie.
Zastosowanie: Inktorpeda CMYK jest odpowiednia do druku różnymi metodami jak sitodruk, malowanie pędzelkiem, druk na maszynach płaskich i rotacyjnych, druk rolkowy na większości tkaninach. W przypadku stosowania na włóknach syntetycznych konieczne jest przeprowadzenie prób. Do produktów tego typu zaleca się dobieranie siatek o odpowiedniej gęstości. Po druku tkaninę należy wysuszyć i dogrzać w temp. 150 - 160 st. C przez ok. 3 minuty.
Przechowywanie: Produkt jest stabilny w temp. do 0° C. Produkt na bazie wody - należy chronić go przed zamarznięciem. Produkt przechowywany w odpowiednich warunkach, jest zdatny do użytku przez 1 rok.
Bezpieczeństwo: Brak szczególnych wymagań.
Skład chemiczny: Związki na bazie żywic akrylowych.
Dane techniczne: Postać - lepka pasta. PH (w temp. 20° C): 8,0 ± 1.


Przed rozpoczęciem regularnego druku zawsze zalecane jest przeprowadzenie wstępnych testów w celu ustalenia optymalnych warunków stosowania i utrwalania. Pamiętajmy, że kolor farby umieszczony na zdjęciu produktu ma charakter poglądowy.

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl