Siatka sitodruk SiebFach 47T biała/filtracja

Dostępność: duża ilość
Cena: 51,00 zł 51.00
Cena netto: 41,46 zł
ilość mb.

Opis

Siatka sitodrukowa 48T

Profesjonalna siatka do sitodruku 48T (120 DPI). Siatka jest cięta z rolki o szerokości 127cm. Podana cena jest cena za metr bieżący (1 szt = 1 mb).

materiał: włókna poliestrowe

kolor: biały

  • Średnica włókna 64 mikronów
  • Wielkość oczka 150 mikronów
  • Tworzywo bardzo odporne na chemię używaną w procesach druku i czyszczenia sit
  • Wysoka precyzja tkania
  • Siatka jest elastyczna
  • Idealna również do zastosowań filtracyjnych wysokiej jakości

 

Siatki sitodrukowe sprzedajemy na metry bieżące. Szerokość siatki to 126 cm. Wszystkie oferowane siatki są wykonane z monofilamentowych włókien poliestrowych. Oferujemy siatki od 32T do 165T. Im mniejsza liczba w oznaczeniu siatki tym rzadszy splot siatki (więcej oczek na jednostkę miary). I tak np: w siatce 39T na centymetr przypada 39 włókien (100 włókien na cal), a w przypadku siatki 100T oczka będą odpowiednio drobniejsze i liczniejsze ponieważ w jednym centymetrze utkano 100 włókien (250 na cal). W uproszczeniu można przyjąć, że większa liczba włókien to drobniejszy i bardziej precyzyjny druk przy odpowiednio dobranej farbie.

 

Rodzaj siatki: - Przykłady zastosowania w sitodruku:

24T Ręczniki kąpielowe, bardzo gęste farby, błyszczące farby z dodatkami

32T-39T Farby wodne na tkaniny, farby „puchnące”, farby metalizowane (srebrne, złote)

43T - 47T Druk na ciemnych tekstyliach farbami podkładowymi (bazami), druk większych jednolitych obszarów, podstawowa siatka do zadruku T-shirtów

59T - 64T Szorstkie farby plastizolowe, druk farbami emaliowymi

72T - 80TDokładny druk z gładkich tekstyliach, dokładne odwzorowanie motywów i linii na ciemnych materiałach

100T - 120T Druk na kartonie farbami wodnymi, druk na metalu, precyzyjny druk w sztuce140T -165TPrecyzyjne obwody drukowane (płytki PCB) stosowane w elektronice. Ultra precyzyjny druk drobnych wzorów farbami wysokiej jakości

 # z uwagi na różnorodność struktury i chłonności zadrukowywanych materiałów z tej samej grupy np: tekstylia, oraz dostępnych na rynku farb, informacje przedstawione w tabeli mają charakter poglądowy

 

Oferujemy szeroki zakres siatek do sitodruku o różnych gęstościach oczek od 29 mikronów (siatka 180T) do 303 mikronów (siatka 24T).

Siatki w o rzadszym splocie posiadamy w kolorze białym, te gęstsze , od 80T wzwyż, występują w naszej ofercie w kolorze żółtym.

Wybór odpowiedniej siatki do napinania ramy sitodrukowej i tworzenia odpowiedniej matrycy do serigrafii zależy od farb jakie planujemy stosować, podłoża i rozdzielczości wzoru. Szczegółowa charakterystyka techniczna siatek jest dostępna  tutaj.

 

Prowadzimy również sprzedaż hurtową siatek sitodrukowych wg powyższej specyfikacji lub na specjalne zamówienie.

W razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel 503.717.345.

Zespół Sitofach_pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl