Nasze propozycje
Siatka Biała 77T
Siatka Biała 77T
58,00 zł 47,15 zł
mb.
Zestaw Sitodruk Wosoły Foliarz
Zestaw Sitodruk Wosoły Foliarz
149,00 zł 121,14 zł
szt.
Zaciski Motylkowe Do Ram XL Zestaw 2 szt.
Zaciski Motylkowe Do Ram XL Zestaw 2 szt.
99,00 zł 80,49 zł
kpl.
Czerwona Kryjąca Farba Wodna
Czerwona Kryjąca Farba Wodna
27,00 zł 21,95 zł
Farba Czarna Rozpuszczalnikowa Kryjąca Na PCV
Farba Czarna Rozpuszczalnikowa Kryjąca Na PCV
89,00 zł 79,00 zł 72,36 zł 64,23 zł
szt.
Farba Czarna Rozpuszczalnikowa Na Poliester
Farba Czarna Rozpuszczalnikowa Na Poliester
116,00 zł 99,00 zł 94,31 zł 80,49 zł
kg

Sitostwór Czterogłowy Stolik Do Druku 4 Kolory Karuzela

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 259,00 zł 1259.00
Cena netto: 1 023,58 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Sitostwór Czterogłowy czyli  karuzela / stół do sitodruku  4 kolory 1 blat

Urządzenie to jest usprawnieniem w druku wielobarwnym na tekstyliach. Koszulki, bluzy, pulloverki, kieszenie, czy ubranka dziecięce wszystko to zadrukujemy dzięki prasie do sitodruku Inkarcher. NAturalnie urządzenie można też wykorzystać do znakowania innych produktów ze sory , tworzyw sztucznych, drewna. Ustawienie matryc sitodrukowych z dobrym spasowaniem zajmuje dosłownie chwilę. Konstrukcja jest zwarta i solidna, a cena bardziej niż przyzwoita za tak dobrą jakość wykonania i techniczne rozwiązania. Stolik serii Inkarcher jest idealnym rozwiązaniem, dla wszystkich drukarzy i agencji reklamowych potrzebujących profesjonalnych narzędzi do tworzenia pięknych nadruków w wysokiej jakości.

Maszynę polecamy szczególnie firmom, które chcą wprowadzić swoją własną markę, agencjom reklamowych, klubom, stowarzyszeniom, uczelniom, zakładom uszlachetniającym tkaniny i produkującym reklamy oraz grafikom. Inwestycja w taką maszynę automatycznie poszerza zakres oferty o kompleksowy sitodruk obok, floku, sublimacji, DTG, transferów co pozwala zatrzymać klienta z wciąż zmieniającymi się potrzebami. Dla wszystkich, którzy oprócz samej maszyny potrzebują kompleksowego rozwiązania do wprowadzenia usług sitodrukowych przygotowaliśmy zestawy startowe obejmujące tą karuzele i wszystkie niezbędne media i oprzyrządowanie potrzebne na start.

Stolik Inkarcher 41ST do druku w systemie CMYK i rastrach, gdzie ważne jest dobre ustawienie matrycy. Maszyna daje możliwość realizowania dużych nakładów druków bez dużych nakładów na sam sprzęt. Zapewnia to szybki zwrot z inwestycji.

Na karuzeli oprócz różnego rodzaju tekstyliów można także zadrukowywać inne materiały takie jak np: papier, kartony, kołpaki kół i ramki rejestracji samochodowych lub nawet butelek o szerokości zadruku do 1,5cm. Printcirrusem HQ możemy też wykonywać wysokiej jakości transfery sitodrukowe.

Średnia wydajność druku:

- przy druku 1-kolorowym - ok. 150 wydruków / h

- przy druku 2-kolorowym - ok. 130 wydruków / h

- przy druku 3-kolorowym - ok. 110 wydruków / h

- przy druku 4-kolorowym - ok. 90 wydruków / h

Dostawa: Maszyna jest dostarczana w jednym dużym kartonie z wszystkimi częściami niezbędnymi do jej montażu

Montaż: Złożenie maszyny jest relatywnie łatwe i zajmuje około godziny. Udostępniamy film pokazujący krok po kroku jak można samodzielnie skręcić Inkarchera. Do produktu dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu. Niezbędne narzędzia są dostarczone w komplecie.

Wybrane dane technic

Sitostwór Czterogłowy - stolik 41SM karuzela nablatowa do sitodruku 4 kolory 1 blat

Urządzenie, w zakresie druku na tekstyliach, jest wszystkomogące. Koszulki, bluzy, pulowery, kieszenie, czy ubranka dziecięce wszystko to zadrukujemy dzięki do sitodruku Sitostwór 41SM.  Konstrukcja jest zwarta i solidna, a cena bardziej niż przyzwoita za tak dobrą jakość wykonania i techniczne rozwiązania. Karuzela serii Sitostwór 41SM jest idealnym rozwiązaniem, dla wszystkich drukarzy potrzebujących profesjonalnych narzędzi do tworzenia pięknych nadruków w wysokiej jakości.

Maszynę polecamy szczególnie firmom, które chcą wprowadzić swoją własną markę, agencji reklamowych, klubów, stowarzyszeń, uczelni, zakładów uszlachetniających tkaniny i produkujących reklamy oraz grafików. Inwestycja w taką maszynę automatycznie poszerza zakres oferty o kompleksowy sitodruk obok, floku, sublimacji, DTG, transferów co pozwala zatrzymać klienta z wciąż zmieniającymi się potrzebami. Dla wszystkich, którzy oprócz samej maszyny potrzebują kompleksowego rozwiązania do wprowadzenia usług sitodrukowych przygotowaliśmy zestawy startowe obejmujące tą karuzele i wszystkie niezbędne media i oprzyrządowanie potrzebne na start.

Na karuzeli oprócz różnego rodzaju tekstyliów można także zadrukowywać inne materiały takie jak np: papier, kartony, kołpaki kół i ramki rejestracji samochodowych lub nawet butelek o szerokości zadruku do 1,5cm. Sitostworem 41SM możemy też wykonywać wysokiej jakości transfery sitodrukowe.

Średnia wydajność druku:

- przy druku 1-kolorowym - ok. 120 wydruków / h

- przy druku 2-kolorowym - ok. 95 wydruków / h

- przy druku 3-kolorowym - ok. 75 wydruków / h

- przy druku 4-kolorowym - ok. 60 wydruków / h

Dostawa: Maszyna jest dostarczana w jednym dużym kartonie z wszystkimi częściami niezbędnymi do jej montażu

Montaż: Złożenie maszyny jest relatywnie łatwe i zajmuje około godziny. Do produktu dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu. Niezbędne narzędzia są dostarczone w komplecie.

Wybrane dane techniczne:

 • Blaty do druku są o wymiarach 55*45cm - idealnie nadają się do druku przy użyciu ram w formacie A4, A3 i A3plus
 • Wymiary urządzenia bez zamontowanych ram to ok 110*80 cm. Z zamontowanymi ramami to odpowiednio 140*170 cm. Mówiąc krótko, aby Sitostwór mógł rozwinąć skrzydła w pracy potrzebuje ok 2 m2 powierzchni
 • Blat jest montowany do szyny konstrukcyjnej na specjalnym wózku, który umożliwia regulowanie jego pozycji przód tył przy pomocy ergonomicznych pokręteł. Funkcja ta gwarantuje jeszcze lepsze wyregulowanie pozycji powierzchni drukowanej względem sita
 • W uchwytach głowni można zamontować ramy o profilu od 20 do 40 mm
 • Pozycja sita może być wyregulowana tak, że maksymalnie jej dystans do powierzchni blatu wyniesie max 20 mm. Umożliwia to druk na nawet bardzo grubych materiałach
 • Maszyna powinna być mocowana do stołów/ blatów roboczych

Ficzersy:

 • Blaty do druku są o wymiarach 54*45cm - idealnie nadają się do druku przy użyciu ram w formacie A4, A3 i A3plus
 • Blat jest montowany do szyny konstrukcyjnej na specjalnym wózku - solidnych sankach, które umożliwiają regulowanie jego pozycji przód - tył przy pomocy ergonomicznych śrub. Funkcja ta gwarantuje jeszcze lepsze wyregulowanie pozycji powierzchni drukowanej względem sita
 • W uchwytach głowni można zamontować ramy o profilu od 10 do 50 mm
 • Pozycja sita może być wyregulowane tak, że maksymalnie jej dystans do powierzchni blatu wyniesie max 20 mm. Umożliwia to druk na nawet bardzo grubych materiałach
 • Maszyna jest przystosowana do przykręcenia do stołów lub blatów roboczych


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Wystawiamy faktury VAT!

 

 

 

 

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Promocje
Inktorpeda Biała i Czarna Zestaw Farb Wodnych na Bawełnę i Karton
Inktorpeda Biała i Czarna Zestaw Farb Wodnych na Bawełnę i Karton
54,00 zł 49,00 zł 43,90 zł 39,84 zł
kpl.
Farba Czarna Rozpuszczalnikowa Na Poliester
Farba Czarna Rozpuszczalnikowa Na Poliester
116,00 zł 99,00 zł 94,31 zł 80,49 zł
kg
Farba Czarna Rozpuszczalnikowa Kryjąca Na PCV
Farba Czarna Rozpuszczalnikowa Kryjąca Na PCV
89,00 zł 79,00 zł 72,36 zł 64,23 zł
szt.
Farba Biała Rozpuszczalnikowa Na Poliester
Farba Biała Rozpuszczalnikowa Na Poliester
123,00 zł 104,00 zł 100,00 zł 84,55 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl