Inkarcher 41ST Stolik do druku 4 kolory karzuzela sitodruk

Dostępność: średnia ilość
Cena: 1 190,00 zł 1190.00
Cena netto: 967,48 zł
ilość szt.

Opis

InkArcher 41ST zaawansowana karuzela - stół do sitodruku  4 kolory jeden blat

Urządzenie to jest usprawnieniem w druku wielobarwnym na tekstyliach. Koszulki, bluzy, pulloverki, kieszenie, czy ubranka dziecięce wszystko to zadrukujemy dzięki prasie do sitodruku Inkarcher. NAturalnie urządzenie można też wykorzystać do znakowania innych produktów ze sory , tworzyw sztucznych, drewna. Ustawienie matryc sitodrukowych z dobrym spasowaniem zajmuje dosłownie chwilę. Konstrukcja jest zwarta i solidna, a cena bardziej niż przyzwoita za tak dobrą jakość wykonania i techniczne rozwiązania. Stolik serii Inkarcher jest idealnym rozwiązaniem, dla wszystkich drukarzy i agencji reklamowych potrzebujących profesjonalnych narzędzi do tworzenia pięknych nadruków w wysokiej jakości.

Maszynę polecamy szczególnie firmom, które chcą wprowadzić swoją własną markę, agencjom reklamowych, klubom, stowarzyszeniom, uczelniom, zakładom uszlachetniającym tkaniny i produkującym reklamy oraz grafikom. Inwestycja w taką maszynę automatycznie poszerza zakres oferty o kompleksowy sitodruk obok, floku, sublimacji, DTG, transferów co pozwala zatrzymać klienta z wciąż zmieniającymi się potrzebami. Dla wszystkich, którzy oprócz samej maszyny potrzebują kompleksowego rozwiązania do wprowadzenia usług sitodrukowych przygotowaliśmy zestawy startowe obejmujące tą karuzele i wszystkie niezbędne media i oprzyrządowanie potrzebne na start.

Stolik Inkarcher 41ST do druku w systemie CMYK i rastrach, gdzie ważne jest dobre ustawienie matrycy. Maszyna daje możliwość realizowania dużych nakładów druków bez dużych nakładów na sam sprzęt. Zapewnia to szybki zwrot z inwestycji.

Na karuzeli oprócz różnego rodzaju tekstyliów można także zadrukowywać inne materiały takie jak np: papier, kartony, kołpaki kół i ramki rejestracji samochodowych lub nawet butelek o szerokości zadruku do 1,5cm. Printcirrusem HQ możemy też wykonywać wysokiej jakości transfery sitodrukowe.

Średnia wydajność druku:

- przy druku 1-kolorowym - ok. 150 wydruków / h

- przy druku 2-kolorowym - ok. 130 wydruków / h

- przy druku 3-kolorowym - ok. 110 wydruków / h

- przy druku 4-kolorowym - ok. 90 wydruków / h

Dostawa: Maszyna jest dostarczana w jednym dużym kartonie z wszystkimi częściami niezbędnymi do jej montażu

Montaż: Złożenie maszyny jest relatywnie łatwe i zajmuje około godziny. Udostępniamy film pokazujący krok po kroku jak można samodzielnie skręcić Inkarchera. Do produktu dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu. Niezbędne narzędzia są dostarczone w komplecie.

Wybrane dane techniczne:

  • Blaty do druku są o wymiarach 54*45cm - idealnie nadają się do druku przy użyciu ram w formacie A4, A3 i A3plus
  • Blat jest montowany do szyny konstrukcyjnej na specjalnym wózku - solidnych sankach, które umożliwiają regulowanie jego pozycji przód - tył przy pomocy ergonomicznych śrub. Funkcja ta gwarantuje jeszcze lepsze wyregulowanie pozycji powierzchni drukowanej względem sita
  • W uchwytach głowni można zamontować ramy o profilu od 10 do 50 mm
  • Pozycja sita może być wyregulowane tak, że maksymalnie jej dystans do powierzchni blatu wyniesie max 20 mm. Umożliwia to druk na nawet bardzo grubych materiałach
  • Maszyna jest przystosowana do przykręcenia do stołów lub blatów roboczych


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Wystawiamy faktury VAT!

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl