INKarcher 11Hi stolik jednokolorowy z mikroregulacją do sitodruku

Dostępność: brak towaru
Cena: 1 050,00 zł 1050.00
Cena netto: 853,66 zł
ilość szt.

Opis

Inkarcher 11Hi stolik do sitodruku z mikroregulacją 1 kolor jeden blat

Urządzenie, w zakresie druku na tekstyliach, jest wszystkomogące. Koszulki, bluzy, pulloverki, kieszenie, czy ubranka dziecięce wszystko to zadrukujemy dzięki prasie do sitodruku Inkarcher 11Hi. Dzięki możliwości precyzyjnej regulacji sita w osiach X i Y dobre spasowanie wielokolrowego nadruku to jest proste i zajmie zaledwie parę minut. Konstrukcja jest zwarta i solidna, a cena bardziej niż przyzwoita za tak dobrą jakość wykonania i techniczne rozwiązania. Stolik serii Inkarcher 11Hi jest idealnym rozwiązaniem, dla wszystkich drukarzy potrzebujących profesjonalnych narzędzi do tworzenia pięknych nadruków w wysokiej jakości.

Maszynę polecamy szczególnie firmom, które chcą wprowadzić swoją własną markę, agencji reklamowych, klubów, stowarzyszeń, uczelni, zakładów uszlachetniających tkaniny i produkujących reklamy oraz grafików. Inwestycja w taką maszynę automatycznie poszerza zakres oferty o kompleksowy sitodruk obok, floku, sublimacji, DTG, transferów co pozwala zatrzymać klienta z wciąż zmieniającymi się potrzebami. Dla wszystkich, którzy oprócz samej maszyny potrzebują kompleksowego rozwiązania do wprowadzenia usług sitodrukowych przygotowaliśmy zestawy startowe obejmujące tą karuzele i wszystkie niezbędne media i oprzyrządowanie potrzebne na start.

Najważniejszą cechą w stoliku Inkarcher serii 11Hi jest mikroregulacja XY ramy sitodrukowej - sita. Funkcja ta jest szczególnie ceniona i właściwie niezbędna przy druku w systemie CMYK i rastrach, gdzie ustawienie głowni na każdym kolorze musi się zgadzać co do milimetra.

Na stoliku oprócz różnego rodzaju tekstyliów można także zadrukowywać inne materiały takie jak np: papier, kartony, kołpaki kół i ramki rejestracji samochodowych lub nawet butelek o szerokości zadruku do 1,5cm. Inkarcherem 11Hi możemy też wykonywać wysokiej jakości transfery sitodrukowe.

Średnia wydajność druku:

- przy druku 1-kolorowym - ok. 150 wydruków / h

- przy druku 2-kolorowym - ok. 130 wydruków / h

- przy druku 3-kolorowym - ok. 110 wydruków / h

- przy druku 4-kolorowym - ok. 90 wydruków / h

Dostawa: Maszyna jest dostarczana w jednym dużym kartonie z wszystkimi częściami niezbędnymi do jej montażu

Montaż: Złożenie maszyny jest relatywnie łatwe i zajmuje około godziny. Do produktu dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu. Niezbędne narzędzia są dostarczone w komplecie.

Wybrane dane techniczne:

  • Blaty do druku są o wymiarach 55*45cm - idealnie nadają się do druku przy użyciu ram w formacie A4, A3 i A3plus
  • Blat jest montowany do szyny konstrukcyjnej na specjalnym wózku, który umożliwia regulowanie jego pozycji przód tył przy pomocy ergonomicznych pokręteł. Funkcja ta gwarantuje jeszcze lepsze wyregulowanie pozycji powierzchni drukowanej względem sita
  • W uchwytach głowni można zamontować ramy o profilu od 20 do 40 mm
  • Pozycja sita może być wyregulowane tak, że maksymalnie jej dystans do powierzchni blatu wyniesie max 20 mm. Umożliwia to druk na nawet bardzo grubych materiałach
  • Maszyna jest przystosowana do przykręcenia do stołów lub blatów roboczych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl