Inktorpeda Intense - Soczysta Farba Wodna Do Sita Na Jasne Koszulki i Papier. Idealna do grafik.

 

Obszar stosowania: Jedynie jasne tkaniny (głownie bawełna), papier, karton.

Właściwości: Inktorpeda Intense to farby o bardzo soczystych kolorach. Są one przeznaczone do druku sitowego i malowania ręcznego na jasnych tkaninach i na papierze/kartonie.

Zastosowanie: Inktorpeda Intensel jest odpowiednia do druku różnymi metodami jak sitodruk, malowanie pędzelkiem, druk na maszynach płaskich i rotacyjnych, druk rolkowy na większości tkaninach. W przypadku stosowania na włóknach syntetycznych konieczne jest przeprowadzenie prób. Do produktów tego typu zaleca się dobieranie siatek o odpowiedniej gęstości. Po druku tkaninę należy wysuszyć i dogrzać w temp. 150 - 160 st. C przez ok. 3 minuty.

Przechowywanie: Produkt jest stabilny w temp. do 0° C. Produkt na bazie wody - należy chronić go przed zamarznięciem. Produkt przechowywany w odpowiednich warunkach, jest zdatny do użytku przez 1 rok.

Bezpieczeństwo: Brak szczególnych wymagań.

Skład chemiczny: Związki na bazie żywic akrylowych.

Dane techniczne: Postać - lepka pasta. PH (w temp. 20° C): 8,0 ± 1.Przed rozpoczęciem regularnej produkcji zawsze zalecane jest przeprowadzenie wstępnych testów w celu ustalenia optymalnych warunków stosowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl