Newsletter
Zapisz się, aby otrzymywać poradnik "Sitodruk krok po kroku".
Submit

Texprint Gold&Silver - wodne farby kryjące złota i srebrna na kolorowe i jasne tkaniny (głównie bawełna) oraz na papier, karton.

Złota Farba Wodna Złota Farba Wodna
Producent: sitoFach
Cena: 37,00 zł (netto: 30,08 zł )
zobacz więcej
Srebrna Farba Wodna Srebrna Farba Wodna
Producent: sitoFach
Cena: 37,00 zł (netto: 30,08 zł )
zobacz więcej

Texprint Gold&Silver - Farba Wodna Kryjąca Do Sita

 

Obszar stosowania: Barwione (kolorowe) oraz jasne tkaniny (głownie bawełna), papier, karton.

Właściwości: Kryjąca farba sitodrukowa na bazie wodnej do ciemnych i jasnych tkanin bawełnianych oraz do nadruków na papierze i kartonie. Texprint jest odpowiednia do druku różnymi metodami jak sitodruk, stemplowanie, malowanie pędzelkiem, druk na maszynach płaskich i rotacyjnych, druk rolkowy na większości tkaninach.

Zastosowanie:
Zalecamy druk raklą o twardości gumy 60-75 Shore, gęstość siatki 32T-77T, w przypadku nadruku na tkaninach czarnych konieczne może być wykonanie poddruku, przed drukiem produkcyjnym należy każdorazowo wykonać testy druku. Wydruk należy wygrzać w temp. 140-150 st. C przez 2-3 min, przy poprawnym wygrzewaniu nadruk powinien być odporny na pranie w temperaturze do 60 st. C. Zaraz po zakończonym procesie drukowania pod bieżącą, ciepłą wodą przy użyciu gąbki lub szczotki z delikatnym włosiem.

Przechowywanie: Produkt jest stabilny w temp. do 0° C. Produkt na bazie wody - należy chronić go przed zamarznięciem. Produkt przechowywany w odpowiednich warunkach, jest zdatny do użytku przez 1 rok.

Bezpieczeństwo: Brak szczególnych wymagań.

Skład chemiczny: Żywice akrylowe i środki wypełniające.

Dane techniczne: Postać - lepka pasta. PH (w temp. 20° C): 9 ± 1, 20000 - 30000 cps (Brook.RV, 20° C, S#7, 10 rpm).Przed rozpoczęciem regularnego druku zawsze zalecane jest przeprowadzenie wstępnych testów w celu ustalenia optymalnych warunków stosowania i utrwalania.
Pamiętajmy, że kolor farby umieszczony na zdjęciu produktu ma charakter poglądowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl