Inktorpeda - Wodna Uderzeniowa Farba Kryjąca Do Sita to farba do druku kolorów o intensywnych odcieniach na barwionych tkaninach (głównie bawełna) oraz na papierze i kartonie.


Obszar stosowania:
Tkaniny (głównie bawełna), papier, karton.

Właściwości: Dzięki składowi chemicznemu Inktorpeda jest wygodna do drukowania na barwionych tkaninach o intensywnych odcieniach. Łatwo i niskim kosztem można drukować zarówno niewielkie pełne wzory jak i delikatne linie o ostrych konturach. Inktorpeda wykazuje dobrą odporność na pranie. Nadruk jest ekstremalnie miękki na większości tkaninach.

Zastosowanie: Farby z serii Inktorpeda mogą być stosowane zarówno w druku na drukarkach płaskich i rotacyjnych. Po wydrukowaniu sita powinny być natychmiast umyte i spryskane substancją utrzymującą wilgoć w celu uniknięcia wysuszenia. Po druku tkaninę należy wysuszyć i dogrzać w temp. 150 - 160 st. C przez 3 minuty.

Przechowywanie: Produkt jest stabilny w temp. do 0° C. Produkt na bazie wody - należy chronić go przed zamarznięciem. Produkt przechowywany w odpowiednich warunkach, jest zdatny do użytku przez 1 rok.

Bezpieczeństwo: Brak szczególnych wymagań.

Skład chemiczny: Żywice akrylowe i środki wypełniające.

Dane techniczne: Postać - lepka pasta. PH (w temp. 20° C): 9 ± 1, 20000 - 30000 cps (Brook.RV, 20° C, S#7, 10 rpm).


Przed rozpoczęciem regularnej produkcji zawsze zalecane jest przeprowadzenie wstępnych testów w
celu ustalenia optymalnych warunków stosowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl