Aluminiowe z naciągniętą już siatką lub siatką do wyboru,,, ramki do sitodruku!

ALUMINIOWE

Jeśli chcesz być kreatywnym, bez wydawania fortuny, nasze aluminiowe ramki to produkt idealny dla Ciebie!

Projektujemy ramki oraz zajmujemy się regulacją procesu napinania siatki by zapewnić wytrzymały, solidny, spełniający Wasze oczekiwania produkt, który zapewni Wam poczucie kontroli oraz dużą wygodę użytkowania.

Jakie aluminiowe ramki mamy na stanie?

  • Ramki z naciągniętą już siatką - można u nas zdobyć aluminiowe ramki w różnych rozmiarach z najpopularniejszymi w sitodruku siatkami białymi i żółtymi np. 43T czy 120T. Ramki z napiętą siatką są gotowe do przygotowania matrycy sitodrukowej. Jest to wygodne rozwiązanie dla sitodrukarzy od amatorów do profesjonalistów. Kupując ramę z siatka o żądanej wielkości oczka oszczędzacie cenny czas. Gotowe ramki należy jedynie odtłuścić i ewentualnie zmatowić, pokryć emulsją i naświetlić.
  • Ramki z siatką do wyboru -  można też wybrać samemu siatkę spośród dostępnych w naszym sklepie. Ramki są w różnych rozmiarach, a my z przyjemnością przygotujemy spersonalizowany zestaw z siatką. Ramki z napiętą siatką są gotowe do przygotowania matrycy sitodrukowej. Jest to wygodne rozwiązanie dla sitodrukarzy od amatorów do profesjonalistów. Kupując ramę z siatka o żądanej wielkości oczka oszczędzacie cenny czas. Gotowe ramki należy jedynie odtłuścić i ewentualnie zmatowić, pokryć emulsją i naświetlić.
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl